4Design Architekci Wrocław – wypełniamy przestrzeń niepowtarzalną architekturą

Biuro architektoniczne 4Design powstało z zamiłowania do oryginalnych i estetycznych obiektów. Każdy nasz architekt, odkrywając w sobie talent i zmysł architektoniczny, chciał mieć wpływ na kreowanie otaczającej przestrzeni. Tak pasja przerodziła się w pracę, która pozwala przygotowywać projekty obiektów o niepowtarzalnej i ciekawej architekturze.

BIURO ŁÓDŹ

ul. Kraszewskiego 40
93-161 Łódź

BIURO WARSZAWA

ul. Łopuszańska 36
02-220 Warszawa

Polityka prywatności / Polityka cookies

Architekt Wrocław

4 Design to biuro architektoniczne we Wrocławiu, specjalizujące się w kompleksowej obsłudze inwestycji. Zajmujemy się nie tylko warstwą techniczną budynku, ale także jego niepowtarzalną estetyką, tworząc nietuzinkowe rozwiązania, zgodne z oczekiwaniami klientów oraz światowymi trendami w zakresie nowoczesnego designu.

Naszym atutem jest doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie w każdy projekt, dzięki czemu gwarantujemy klientom najwyższą jakość usług. Zajmujemy się obsługą architektoniczną dużych inwestycji, a także domów oraz projektowaniem wnętrz. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę przede wszystkim oczekiwania inwestora, które są dla nas wskazówką, jak budynek powinien finalnie wyglądać.

Pracownia architektoniczna Wrocław

Nasza pracownia architektoniczna we Wrocławiu to zespół doświadczonych projektantów, których pasją i celem jest kreowanie otaczającej przestrzeni. Dzięki zamiłowaniu do nowoczesnej architektury tworzymy wyjątkowe rozwiązania, odpowiadające wymaganiom klientów nie tylko w aspekcie funkcjonalnym, ale także estetycznym. Współpracujemy z inwestorami już od momentu opracowywania koncepcji przyszłego budynku, która obejmuje badanie lokalizacji z warunkami zabudowy lub z zapisami miejscowego planu zagospodarowania, opracowanie rzutów budynku, elewacji, przekrojów oraz zestawień powierzchni, a także wizualizację założeń architektonicznych.

Architekt z naszej pracowni we Wrocławiu będzie prowadził państwa projekt także przez etapy międzybranżowe – zlecając przygotowanie map geodezyjnych do celów projektowych czy opracowań geologicznych. Klientów reprezentujemy również na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę. Dzięki zespołowi doświadczonych architektów oraz specjalistów w różnych branżach oferujemy także opiniowanie rzeczoznawcze projektów i rozwiązań oraz doradztwo w zakresie stosowania przepisów przeciwpożarowych, BHP i sanitarno – epidemiologicznych. W przypadku inwestycji zlecanych przez jednostki sektora publicznego zajmujemy się również kompleksowym opracowywaniem dokumentacji przetargowej, w tym przedmiarów robót, będących podstawą do przygotowania oferty przez wykonawcę.

Architekt wnętrz Wrocław

Klientom poszukującym wsparcia w zakresie nowoczesnej aranżacji budynków oferujemy pomoc architekta wnętrz. 4Design Wrocław to zespół doświadczonych architektów, zajmujących się projektowaniem pomieszczeń – zarówno o charakterze mieszkalnym, usługowym, handlowym, jak i biurowym. W ramach tej usługi oferujemy kompleksowy projekt aranżacji wnętrza wraz z rzutami i wizualizacjami. Niezwykle istotne jest także dokładne rozmieszczenie elementów elektrycznych i oświetleniowych oraz szczegółowe projekty zabudów meblowych czy detali, mających ogromny wpływ na finalny wygląd pomieszczenia.

Czym powinien charakteryzować się dobry architekt wnętrz we Wrocławiu? Przede wszystkim umiejętnością słuchania klienta oraz proponowania rozwiązań będących połączeniem oczekiwań inwestora i nowoczesnego designu. Nasza pracownia architektury wnętrz we Wrocławiu działa właśnie w ten sposób – oferując klientom kompleksowe wsparcie w zakresie nowoczesnej aranżacji wnętrz. Nie pozostawiamy państwa z gotowym projektem, ale pomagamy również w wyborze najlepszych materiałów, wyposażenia oraz koordynujemy prace na budowie.

Zapraszamy do współpracy! Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych usług. Pracujemy na zasadzie partnerstwa z naszymi klientami, dlatego też zaprosimy państwa na pierwsze spotkanie, podczas którego poznamy oczekiwania w zakresie przyszłej inwestycji, zarówno w zakresie funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Biuro projektowe Dolny Śląsk

Nasze biuro projektowe na Dolnym Śląsku oferuje kompleksowe usługi architektoniczne, obejmujące opracowanie koncepcji, projektu oraz aranżacji wnętrz budynku. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji, pomagając także w załatwieniu wszelkich kwestii formalnych. W tym zakresie reprezentujemy inwestora już na etapie składania do właściwych organów administracji publicznej wniosku o wydanie pozwolenia na budowę.

Dokumentacja opracowana przez nasze biuro projektowe we Wrocławiu zawiera także wszelkie niezbędne uzgodnienia, których dokonujemy ze specjalistami i rzeczoznawcami branżowymi. Instalacje wodno – kanalizacyjne, wentylacyjne, zabezpieczenia przeciwpożarowe czy dostosowanie budynku do wymagań sanitarno – epidemiologicznych projektowane jest przez osoby legitymujące się stosownymi uprawnieniami oraz wiedzą praktyczną z danego zakresu.

Wrocław biuro projektowe

Klientom z Wrocławia nasze biuro projektowe proponuje także współpracę przy aranżacji wnętrz mieszkań, budynków usługowych, handlowych czy użyteczności publicznej. Nasz zespół tworzą doświadczeni architekci, dla których projektowanie wnętrz nie jest czynnością jedynie techniczną, ale ma na celu stworzenie przestrzeni dopasowanej do indywidualnych oczekiwań inwestora, jego gustu oraz preferowanego stylu.

Wówczas kluczową kwestią staje się połączenie państwa wymagań z nowoczesnymi trendami w zakresie designu. W tym zakresie zajmujemy się zarówno projektowaniem układu pomieszczeń, niezbędnej infrastruktury technicznej, jak i pomocą w selekcji materiałów wykończeniowych. Wybierając nasze biuro projektowe w dolnośląskim, mają państwo także gwarancję, że przy aranżacji wnętrz zajmiemy się każdym detalem – proponując kolorystykę ścian, elementy dekoracyjne czy meble, dopasowane do stylistyki budynku.