PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA 4DESIGN ARCHITEKCI I INŻYNIEROWIE

4DESIGN to pracownia architektoniczna, działająca na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji z zakresu projektu architektoniczno-budowlanego oraz wykonawczego. Od wielu lat realizujemy zlecenia od przedsiębiorstw, instytucji oraz osób prywatnych – doświadczenie pozwoliło nam zbudować markę, z której usług chętnie korzystają dziesiątki klientów. Dowodem jakości realizowanych usług są liczne referencje od naszych zleceniodawców.

Biuro architektoniczne 4DESIGN wykonuje projekty domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, biurowców, hoteli, a także budownictwa przemysłowego. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu, obsługę formalno-prawną oraz profesjonalny nadzór podczas procesu budowy.

Wszystkie projekty są realizowane przez architektów z wieloletnim doświadczeniem, przy współpracy ze specjalistami z różnych branż. Obecnie na zespół składa się dwóch wiodących projektantów: mgr inż. arch. Tomasz Głażewski oraz mgr inż. arch. Michał Gola.

Dlaczego pracownia architektoniczna 4DESIGN?


Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Oto kilka powodów, które sprawiają, że współpraca z naszą pracownią architektoniczną jest korzystnym rozwiązaniem dla każdego klienta:
  • wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje – dzięki dziesiątkom zrealizowanych projektów doskonale znamy nie tylko branżę, ale także wymagania naszych klientów odnośnie architektury i potrafimy na nie odpowiedzieć,
  • indywidualne podejście do każdego projektu – najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego do każdego projektu podchodzimy z pełną uwagą, wysłuchując pomysłów i oczekiwań oraz podsuwając swoje rozwiązania, zgodne z celem, jaki chce osiągnąć klient,
  • elastyczne i kompleksowe usługi – realizujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji, zajmując się obsługą w zakresie architektoniczno-budowlanym oraz wykonawczym i zajmując się:
                - projektami koncepcyjnymi i wizualizacjami,
                - projektami budowlanymi,
                - dokumentacją przetargową,
                - projektami wykonawczymi,
                - nadzorem na budowie,
                - projektami aranżacji wnętrz,
                - kosztorysami inwestorskimi i przedmiarami robót,
  • łatwy kontakt – dbamy o to, by nasi klienci mieli szybki dostęp do konsultacji i kontaktu z naszymi architektami,
  • profesjonalne podejście – nasi klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalną obsługę, rzetelne podejście do każdego projektu i terminową realizację naszych usług.

Pracownia architektoniczna 4DESIGN – od domów jednorodzinnych po stacje kontroli pojazdów


Największą zaletą naszego biura architektonicznego jest szeroki zakres usług i projektów, jakie wykonujemy. Biuro projektowe specjalizujee się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budownictwie wielorodzinnym, usługowym, biurowym czy przemysłowym. Realizujemy nowe projekty oraz zajmujemy się rozbudową i modernizacją istniejących już obiektów. Na koncie mamy dziesiątki zleceń wykonanych na terenie całego kraju, których zdjęcia są dostępne w zakładce Projekty – zachęcamy do ich obejrzenia, aby zapoznać się z naszymi realizacjami i koncepcjami.
Nie jesteśmy na stałe związani z żadnym konkretnym stylem – wykonujemy różnorodne projekty, dopasowane do indywidualnych wymagań naszych klientów, dlatego nasze portfolio jest bardzo bogate. Przy pracy wsłuchujemy się przede wszystkim w oczekiwania i wizje inwestorów, dostosowując je do możliwości budowlanych i charakterystyki danej działki. Szukamy odpowiedniej koncepcji, która spełni wszystkie wymagania klienta, a przy tym optymalnie wykorzysta dostępny teren pod budowę.

Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz – tworzymy aranżacje zarówno do domów i mieszkań, jak i biur oraz lokali użytkowych, takich jak siłownia czy centrum medyczne. Chętnie podejmiemy się każdego wyzwania, realizując pomysły klienta lub proponując własne rozwiązania, dopasowane do charakteru danego wnętrza.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem architektonicznym – 4DESIGN to miejsce, w którym tworzymy projekty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.